Nasi Architekci

Ambicją naszej firmy jest realizacja nietuzinkowych projektów oferujących Klientom rozwiązania dostosowane do ich potrzeb i oczekiwań, wyróżniających się pozytywnym, spójnym i ciepłym kontekstem wyrażającym komfort, bezpieczeństwo i przyjemność mieszkania. Dlatego do ich realizacji zapraszamy Partnerów rozumiejących naszą filozofię, a jednocześnie posiadających wieloletnie i bogate doświadczenie zawodowe, będących autorytetem w swojej specjalizacji.

W zakresie projektowania architektury naszymi Partnerami są:

 

 

ASA Architekci – jedna z najbardziej doświadczonych pracowni architektonicznych w Rzeszowie. Projektanci ASA Architekci kierują się projektowaniem wysokojakościowej architektury przy zachowaniu optymalizacji budżetowej. https://www.asa-architekci.pl/

 

 

MATŁOK Architekci – architekt Wacław Matłok- absolwent WA Politechniki Wrocławskiej, architekt o wieloletnim doświadczeniu w projektowaniu budynków mieszkalnych oraz budynków użyteczności publicznej, współzałożyciel i były Partner jednego z największych w Polsce biur projektowych MWM Architekci. Współtwórca projektów takich inwestycji jak: Hotel Arłamów, Galeria Rzeszów czy osiedle mieszkalne Nasz Gaj w Rzeszowie.

Call Now Button